FÅTÖLJER 1 par, enligt uppgift inköpta på Earl´s Court Furniture Exhibition, London, 1976. (2).

122300. FÅTÖLJER 1 par, enligt uppgift inköpta på Earl´s Court Furniture Exhibition, London, 1976. (2).

Dynor klädda i mocca, kromad stomme med läder och trä ribbor. Tot bredd ca 70 cm.

Slitage, fläckar och skador. Utbytta kuddstop för ryggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 874