HALLBORD, teak, 1950/60-tal.

HALLBORD, teak, 1950/60-tal.
1222967. HALLBORD, teak, 1950/60-tal.

höjd 56 cm, bredd 95 cm, djup 31 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 567