LJUSSTAKAR OCH BORDSUR, metall, 6 delar, Staffan Englesson, 1900-talets senare del.
1222724. LJUSSTAKAR OCH BORDSUR, metall, 6 delar, Staffan Englesson, 1900-talets senare del.
Höjd 3,5-18,5 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 3,5-18,5 cm.
Brukslitage.
1 061