MÄTSTICKA, krönt. Stämplad 1854, FM.

122248. MÄTSTICKA, krönt. Stämplad 1854, FM.

Aln, fot samt tum.
Längd 68.5 cm.
Knopp i mässing samt stämplad med ett ankare.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Aln, fot samt tum.
Längd 68.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 002