KOPPARPANNA, med mustaschfäste vid pip, 17/1800-tal.

1222452. KOPPARPANNA, med mustaschfäste vid pip, 17/1800-tal.

höjd 23 cm, längd 32 cm.

skador vid lock, inventarienummer med tusch i lock och insida av botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 23 cm, längd 32 cm.

Antal besök: 486