STOLAR, 6 stycken, "Axet", vitmålade, gustaviansk stil.

122213. STOLAR, 6 stycken, "Axet", vitmålade, gustaviansk stil.

förgylld dekor.

slitage samt fläckiga sitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

förgylld dekor.

slitage samt fläckiga sitsar.

Antal besök: 10 334