CARL JOHANSSON. Olja på duk, signerad.

122212. CARL JOHANSSON. Olja på duk, signerad.

Landskap. 28 x 54 cm.

Färgbortfall, viss krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. 28 x 54 cm.

Antal besök: 2 143