BALJA, koppar, 18/1900-tal.

BALJA, koppar, 18/1900-tal.
1221861. BALJA, koppar, 18/1900-tal.

längd 50 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 50 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 331