ÅKTRAKTOR, Brio, 1900-tal.

ÅKTRAKTOR, Brio, 1900-tal.
1221520. ÅKTRAKTOR, Brio, 1900-tal.

Åktraktor Brio
Längd 49 cm.

Hårt slitage, träbortfall, trät har skiktat sig , ej komplett, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åktraktor Brio
Längd 49 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 668