SOFFA, 50-tal, galon och stålrör.

1221343. SOFFA, 50-tal, galon och stålrör.

Längd 105 cm, höjd 77 cm, sitthöjd 44 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 541