TAVLOR, akvareller, tuschteckningar, blyertsteckningar, grafik, 14 st.

122125. TAVLOR, akvareller, tuschteckningar, blyertsteckningar, grafik, 14 st.

Akvarell, Räv, G Palmqist 1974.
2 Blyertsteckningar, M Ingvar-Nilsson 1980.
2 Färglitografi, Malin Ingvar-Nilsson.
Akvarell, ek, M Ingvar-Nilsson 1980.
Blyertsteckning, tjäder, Mats Åke Bergström 1977.
Akvarell, H. Carlin 1998.
Blandteknik, akvarell och blyerts, svanar, otydlign sign.
Torrnålsgravyr, älgar, Per Johansson 1988.
Grafisk blad, L.. Frisk.
2 Tuschteckningar, rävar, Rolfs 1977.
Grafisk blad med änder.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell, H. Carlin 1998.
Grafisk blad, L.. Frisk.
Grafisk blad med änder.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 597