SKÅL, 2 delar, kristall.

SKÅL, 2 delar, kristall.
122123. SKÅL, 2 delar, kristall.

Höjd ca 30 cm tillsammans.
Delbar.

Smärre nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm tillsammans.
Delbar.

Smärre nagg. Slitage.

Antal besök: 996