SIDEBOARD, "Trio", design Nils Jonsson, ur "Bra bohag"-serien, Troeds, 1900-talets andra hälft.

122051. SIDEBOARD, "Trio", design Nils Jonsson, ur "Bra bohag"-serien, Troeds, 1900-talets andra hälft.

Teak. Skjutdörrar samt 5 lådor. Stämpelmärkt. Längd 191, bredd 45, höjd 79 cm.

Omfattande slitage och skador, fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 275