HARALD WIBERG. Blyertsteckning, kolteckning , signerade och daterade, 2 st.

122047. HARALD WIBERG. Blyertsteckning, kolteckning , signerade och daterade, 2 st.

Älgmotiv, daterade 1945 och 1950. Yttermått inklusive ram 32-34x39-45 cm.

Gulnat blad.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnat blad.

Harald Wiberg (1908–1986)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 906