SIDEBOARD, design Börje Mogensen, teak och ek.

12204. SIDEBOARD, design Börje Mogensen, teak och ek.

Längd 203, bredd 46, höjd 84 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 832