1220372. LENNART RODHE. "Sågverket", färglitografi, signerad och numrerad 2/250.

Bildyta 40 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Bildyta 40 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1220372

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 488