1220372. LENNART RODHE. "Sågverket", färglitografi, signerad och numrerad 2/250.

Bildyta 40 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Bildyta 40 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 52 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
52 EUR
Danmark
55 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
58 EUR
Åland
63 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
66 EUR
81 EUR
Schweiz
93 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
141 EUR
177 EUR
201 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1220372

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 195