PLATT-TV, 32 tum, Philips, modell 32PFL7562D/10, 2000-tal.

1220244. PLATT-TV, 32 tum, Philips, modell 32PFL7562D/10, 2000-tal.

Med fjärrkontroll, instruktionsbok.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 341