KOPPAR 6 st med fat, porslin "Musselmalet" Royal Copehagen, 1900-tal.

1219922. KOPPAR 6 st med fat, porslin "Musselmalet" Royal Copehagen, 1900-tal.

en extra kopp utan fat medföljer
koppens diameter 10 cm, fatets diameter 15 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 533