BYRÅ, 3-lådig, mahogny, empire, 1800-tal.

121915. BYRÅ, 3-lådig, mahogny, empire, 1800-tal.

höjd 85, bredd 108, djup 55 cm.

slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage och skador.

Antal besök: 790