RING 18k guld med gömma samt emaljarbete, Stockholm 1843. Vikt 1,7 gram.

121913. RING 18k guld med gömma samt emaljarbete, Stockholm 1843. Vikt 1,7 gram.

Emaljdekor med symboler för tro, hopp och kärlek.
Ringstorlek ca 16,5.

Slitage, skador, lagningar. Gömma fastlödd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,5.

Antal besök: 1 466