Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FULVIO PENTASSUGLIA. "Julia". Olja på duk. Signerad.
121872. FULVIO PENTASSUGLIA. "Julia". Olja på duk. Signerad.
72 x 59 cm.
Dukskada i rosen.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 59 cm.
Dukskada i rosen.
Gomér & Andersson Linköping
4 546