FAT, tenn, Olof Ahlberg, Schreuder & Ohlsson, 1967.

12182. FAT, tenn, Olof Ahlberg, Schreuder & Ohlsson, 1967.

Dekor av fiskar. Gjutet tenn. Diam ca 36 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 2 506