MODELLBÅT, trä, 1900-talets första hälft.

1218157. MODELLBÅT, trä, 1900-talets första hälft.

Georg-Stage. Rederi Lauridzen
Originalet byggd i Helsingör 1901.
Längd 69 cm. Höjd 53 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Georg-Stage. Rederi Lauridzen
Längd 69 cm. Höjd 53 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 481