VASER, 2 stk, "Castrol", Sven Wejsfeldt, Studiohanden Gustavsberg, 1981.

121804. VASER, 2 stk, "Castrol", Sven Wejsfeldt, Studiohanden Gustavsberg, 1981.

Höjd ca 11 cm och ca 13 cm .

Smärre repor. Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm och ca 13 cm .

Antal besök: 3 011