VAS, Orrefors, zebramönstrad, sign. W. Johansson.

121774. VAS, Orrefors, zebramönstrad, sign. W. Johansson.

Höjd ca 24 cm.
Etikettmärkt Orrefors, FA.W. Johansson, Glasgravyr.
Rosa underfång.

Ngt oklar/fuktskadad. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.
Rosa underfång.

Ngt oklar/fuktskadad. Repor.

Antal besök: 7 337