BORD MED MONTERAT STATIONSUR, mahogny.

121763. BORD MED MONTERAT STATIONSUR, mahogny.

proveniens Göran 'GeKå' Karlsson, höjd 60, diameter 86 cm.

list saknas på underskåpet samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 426