OKÄND KONSTNÄR. Motiv med Kalmar slott. Olja på duk. Signerad E.Ross.

121748. OKÄND KONSTNÄR. Motiv med Kalmar slott. Olja på duk. Signerad E.Ross.

60 x 90 cm.

Duken vågig.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Duken vågig.

Antal besök: 1 684