OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TRÄFIGURER 2 st, Rosenbom, signerade Hästö Calle, 1900-tal.

1217398. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TRÄFIGURER 2 st, Rosenbom, signerade Hästö Calle, 1900-tal.

höjd 25 cm.

den ena saknar tavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm.

den ena saknar tavla.

Antal besök: 261