BORD, "Casino", design Sven Engström och Gunnar Myrstrand.

121679. BORD, "Casino", design Sven Engström och Gunnar Myrstrand.

jakaranda, 1950/60-tal, höjd 40, längd 100, bredd 45 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 984