NYSILVERBESTICK, för 18 personer, med Geijers monogram, 1900-tal.

1216531. NYSILVERBESTICK, för 18 personer, med Geijers monogram, 1900-tal.

Skedar 18 st, gafflar 18 st, knivar 18 st, mindre knivar 18 st, kaffeskedar 18 st, buljonskedar, fiskbestick, hummerbestick, kräftbestick, stor uppläggningssked, såsslev, serveringingsskedar 4 st.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 463