BILBÖCKER 34 st, 1900-tal.

BILBÖCKER 34 st, 1900-tal.
1216504. BILBÖCKER 34 st, 1900-tal.

höjd 27 cm, djup ca 20 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 27 cm, djup ca 20 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 286