MATRJOSIKA, sovjetiska ledare, 1900-tal.

121603. MATRJOSIKA, sovjetiska ledare, 1900-tal.

Högsta höjd 20 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 20 cm.

Minimalt slitage.

Antal besök: 1 631