KAFFE- och TESERVISDELAR, 41 delar, "Hank-Marine", Erik Magnussen, Bing & Gröndahl, 1970-tal.

121582. KAFFE- och TESERVISDELAR, 41 delar, "Hank-Marine", Erik Magnussen, Bing & Gröndahl, 1970-tal.

9 assietter, 5 tekoppar med 5 fat, 11 kaffekoppar med 11 fat.

En kopp med produktionsdefekt, invändig krackelyr på ett par koppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 856