TVÄTTSERVIS, 3 delar, Gefle, 1900-talets första hälft.

121563. TVÄTTSERVIS, 3 delar, Gefle, 1900-talets första hälft.

Kanna höjd ca 26 cm, skålfat diameter 32, potta 18 cm.

Smära bruksslitage, nagg under kanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 338