VÄGGPLATTA, stengods, signerad Simon. Söholm, Danmark, 1900-talets andra hälft.

121561. VÄGGPLATTA, stengods, signerad Simon. Söholm, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Mått 34 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 34 x 34 cm.

Antal besök: 4 683