Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
121549. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Man in armour", olja på pannå, kopia efter Rembrandt, signerad Thryvelli, daterad 58.
« Tillbaka till föremålet