KARMSTOL, "Axet", 1900-tal.

KARMSTOL, "Axet", 1900-tal.
121541. KARMSTOL, "Axet", 1900-tal.

Bredd 62, djup 57, höjd 93 cm.

Slitage, skador på skinnsitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 384