PULPET, "May-Flower", Raunkjær & Kjærgaard för Mio, sent 1900-tal.

121513. PULPET, "May-Flower", Raunkjær & Kjærgaard för Mio, sent 1900-tal.

Furu. Uppfällbar överdel. Längd 63, bredd 48, höjd 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 883