TIMO SOLIN. Skulptur, brons.

TIMO SOLIN. Skulptur, brons.
1215030. TIMO SOLIN. Skulptur, brons.

Liggande kvinna. Längd 50 cm. Höjd 41,5 cm. Signerad samt numrerad 7/8 ex
Bok medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok medföljer.

Antal besök: 730