1215024. AXEL OLSON, komposition, färglitografi, signerad samt numrerad.

ca 48x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

ca 48x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 30 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
30 EUR
Danmark
36 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
41 EUR
Frankrike
44 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
48 EUR
64 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
82 EUR
106 EUR
117 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1215024

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 185