1215015. HANS WIGERT, etsningar, 2 stycken, signerade samt numrerade.

ca 28x20 samt 20x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

ca 28x20 samt 20x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 30 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
30 EUR
Danmark
36 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
40 EUR
Frankrike
43 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
48 EUR
63 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
81 EUR
105 EUR
116 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1215015

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 170