HANS WIGERT, etsningar, 2 stycken, signerade samt numrerade.

1215015. HANS WIGERT, etsningar, 2 stycken, signerade samt numrerade.

ca 28x20 samt 20x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 28x20 samt 20x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 934