STOLAR, ett par, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft.

121497. STOLAR, ett par, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft.

Mahognyfanerade, sabelformade ben. Peltaformad ryggbricka.

Bruksslitage, en stol med sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 002