OSCAR LYCKE. Olja på duk, signerad.

121492. OSCAR LYCKE. Olja på duk, signerad.

"Vinterdag - motiv från Medelpad". Mått 64 x 53 cm.

2 revor i duken och ett mindre hål. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 987