Kalmar Auktionsverk
Möbler
Övrigt
IH-SLÖJD, ROCKNEBY. PALL, trä, signerad IH, 1900-tal, INGVAR HILDINGSSON.
1214872. IH-SLÖJD, ROCKNEBY. PALL, trä, signerad IH, 1900-tal, INGVAR HILDINGSSON.
höjd 30 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 30 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 569