PARTI BIJOTERIER samt DAMUR.

121481. PARTI BIJOTERIER samt DAMUR.

Arm och halsband art deco. Brosch/dräktsmycke, filigranarbete, silver stämplad 830. Damur Drott, gul metall med blå emaljdekor 18/1900-tal, med fodral.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 465