RESVÄSKA, björk, Johan Parviainen Oy & Wilhelm Schaumann Fanesfabrik AB. Finland. 1930-tal.

121480. RESVÄSKA, björk, Johan Parviainen Oy & Wilhelm Schaumann Fanesfabrik AB. Finland. 1930-tal.

Böjt laminerat trä. Bredd 50, djup 19, höjd 32 cm.

Repor, färgfläckar, lagat spännband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 250