HUND PÅ HJUL, 1910-20-tal.

HUND PÅ HJUL, 1910-20-tal.
1214583. HUND PÅ HJUL, 1910-20-tal.

Hund på hjul omrking 1910-20 möjligen Steiff,
höjd ca 51 cm, längd ca 51 cm.

kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

kraftigt slitage.

Antal besök: 2 547