KOFFERTAR, 4 delar, 1900-tal.

KOFFERTAR, 4 delar, 1900-tal.
121451. KOFFERTAR, 4 delar, 1900-tal.

4 st koffertar/resväskor, 1950-tal
Längd 40-56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40-56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 006