12 mattallrikar. 12 djupa tallrikar. 13 förrättstallrikar. 12 assietter. 8 cremekoppar med fat. 8 uppläggningsfat. 2 skålar. Terrin. Såsskål.
Bruksslitage, repor, nagg.