MATSERVIS, 69 delar, " Blå blomster " Royal Copenhagen.

121436. MATSERVIS, 69 delar, " Blå blomster " Royal Copenhagen.

12 mattallrikar.
12 djupa tallrikar.
13 förrättstallrikar.
12 assietter.
8 cremekoppar med fat.
8 uppläggningsfat.
2 skålar.
Terrin.
Såsskål.

Bruksslitage, repor, nagg.

12 mattallrikar.
12 djupa tallrikar.
13 förrättstallrikar.
12 assietter.
8 cremekoppar med fat.
8 uppläggningsfat.
2 skålar.
Terrin.
Såsskål.

Bruksslitage, repor, nagg.

Antal besök: 7 909