PUNSCHKYLARE med 6 MUGGAR, Ciselörer, Nyköping, 1930.

121427. PUNSCHKYLARE med 6 MUGGAR, Ciselörer, Nyköping, 1930.

Stämplad D8, Giselörer, Nyköping, Svensk Tenn. Höjd 25 cm. 6 muggar från Jokkmokks Tenn stämplad SWÅ K10.

Repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och bucklor.

Antal besök: 3 126